top of page

Zdravím Vás a přeji pěkný den! 

Jsem Michaela Sirotková, 

Profesionální kouč a mentor.

"Jsem certifikovaný kouč s více než osmnáctiletými manažerskými zkušenostmi v mezinárodních firmách na vedoucích pozicich. Jsem připravená vás provázet na vaší osobní i profesní cestě. Pomohu vám lépe  využít Váš potenciál a užívat si více vašeho jedinečného života – tak aby váš osobní růst a změny vedly k větší stabilitě, spokojenosti se životem a měly dlouhodobý efekt."

Tady je můj příběh ve zkratce...

 

Kariéra

Během své 18leté kariéry v mezinárodním prostředí byznysu, kdy jsem postupně zastávala různé manažerské pozice až po ty úplně nejvyšší, jsem každý den pracovala s jednotlivci i týmy. 

 

Na svém vlastním příkladu a na schopnosti pozorovat ostatní manažery při jejich práci a porovnání různých přístupů s výsledky, jsem si uvědomila, proč je důležité dobře znát sebe sama, mýt dobrou sebekontrolu, rozvinout sociální empatii pokud chcete být dobrým manažerem a řídit ostatní. Právě sociální empatie, schopnost řízení vztahů a vytváření vlivu jsou důležité atributy pro manažery, kteří více než svoji direktivní moc chtějí uplatňovat svůj vliv – takový, který umí motivovat jednotlivce a týmy a vede svým příkladem. 

 

Poté, co jsem absolvovala Erickson Coaching International, přední světový institut v oblasti koučinku, poskytuji profesionální koučinkové služby individuálním klientům i firmám. Jako mentor poskytuji svoje zkušenosti a poradenství zejména v oblasti marketingu a komunikace.

 

V posledních sedmi letech jsem byla zodpovědná za řízení týmů, obchodní výsledky, účastnila jsem se lokálních a regionálních poradenských misí a rovněž mám zkušenosti s řízením firem.

2013-2011 Managing Director v Arnold Worldwide

2012-2013 Business Development Director v Havas Worldwide

2008-2011 Senior Strategy Consultant a Business Development v Euro RSCG New Europe

2007-2008 Managing Director v Dream Studios, member of Euro RSCG Worldwide

1997-2007 Brand and Client Service Management v Euro RSCG a BBDO Worldwide

Více na

www.linkedin.com/michaela sirotkova

 

 

 

 

 

 

Vzdělání

 

2015 - Marshall Goldsmith Stakeholder Centered Coaching, stall jsem se jednou ze 3 certifikovaných Associate Executive Coach ve Střední Evropě koučující lídry a vrcholné manažery podle principů měřitelného růstu jednoho z nejuznávanějších světových byznys myslitelů a trenérů Marshalla Goldsmithe.

2014 - Inner Game International School, jsem absolventem certifikovaného programu Inner Game, osobně vedeného Timem Gallweyem, autorem konceptu vnitřní hry využívaného pro mentální koučování vrcholových sportovců a manažerů

2013 - Erickson Coaching International, jsem absolventem programu vzdělávání profesionálních koučů vedoucí světové instituce, který uděluje certifikaci pro metodu Solution Focused Coaching zaměřenou na transformační koučink jednotlivců a firem

1998-2000 – BBDO University – absolvent programu vzdělávání talentů s důrazem na strategické a kreativní myšlení, vyjednávací a prezentační dovednosti a leadership skills

1995-1996 – University of Amsterdam, Program Erasmus (Social & Economy Welfare Systems) 

1991-1996 – Univerzita Karlova

Fakulta sociálních věd – ekonomie a politologie

Fakulta přírodovědecká – sociologie a demografie                                                     

1996 – ukončení studia získáním magisterského titulu

 

 

 

 

Jazyky

Angličtina, Ruština, Slovenština a čeština plynně. základy španělštiny.

 

 

 

Osobní

Jsem vdaná a mám dvě děti.

Miluji tenis, fotografii, cestování a smysl pro humor..

Kromě Prahy jsem žila v Londýně, Amsterdamu a Moskvě

  • LinkedIn App Icon
bottom of page